Montáž sádrokartonů

Postaráme se o komplexní dodávku sádrokartonářských prací.Zajistíme dodávku i montáž protihlukových stěn či proti požárních desek. Sádrokartonové stavební systémy nabývají stále více na popularitě. Mezi jejich výhody patří jednoduchá zpracovatelnost při zanechání minimálního odpadu. Vykazují výborné tepelně-izolační vlastnosti, stejně dobře tlumí i hluk.

Snadná montáž i demontáž

Montáž sádrokartonu je rychlá a čistá. Stejně rychle pak v případě potřeby můžeme příčky demontovat nebo přemístit. To zdaleka nejsou všechny benefity tohoto řešení. Sádrokarton vždy byl a bude velice jednoduchým stavebním systémem, kde za pomocí desek ze sádrokartonu a potřebných komponentů je vytvářeno spoustu stavebních částí domu. V administrativních budovách nalezl sádrokarton svou pevnou pozici při dělbě velkých prostor na mnoho menších částí, tyto lze opět demontovat a měnit dle libosti bez větších zásahů a poškození hlavních částí objektu, tuto výhodu vám umožní sádrokarton.
 
Sádrokarton je promyšlený stavební systém a lze s ním řešit například tyto:
  • stavba koupelny
  • podhledy a záklopy šikmých střech (šikminy)
  • předsazené stěny a příčky mezi prostory s dveřmi i bez
  • stropní a střešní systémy
  • systém suché podlahy
V systému sádrokarton lze pohodlně řešit rozvody elektrické energie, vody, odpadu a ostatní rozvody v domě. Navíc je sádrokarton svými druhy odolný jak proti vodě a tím pádem plísním, tak i vyniká sádrokarton svými požárními odolnostmi. I přesto že se jedná o sádrokarton, jsou v jeho systému i pevnostní řešení pro namáhaná místa v domě.  
Sádrokarton je dobrou volbou při stavbě vašeho domu.