Stavby rodinných domů

Postavíme vám rodinný dům od základů až po střechu, nebo vám připravíme základní desku podle vašich potřeb na, které si můžete vybudovat běžný zděný dům nebo dřevostavbu svépomocí.

Realizované stavby rodinných domů přízemních

Stavba rodinných domů přízemních tzv. bungalovů je v dnešní době velmi rozšířená a oblíbená u všech typů zákazníků, neboť poskytuje výhody, které patrový dům "neumí". Ti dříve narození jistě ocení absenci schodiště, rodiny s dětmi zase propojení domu s okolním pozemkem a zahradou a pro lidi s pohybovým handicapem možnost bezbariérového prostoru. Tento typ rodinného domu je vhodný zejména pro rovinaté pozemky o větší rozloze.

Realizované stavby rodinných domů patrových

Stavba rodinných domů patrových je vhodná zejména u zákazníků, kteří mají pozemek ve svahu, nebo nemají místo nazbyt. Ale je to samozřejmě věc individuální a záleží pouze na vkusu a aktuálních potřebách a přáních zákazníků a proto se snažíme vyjít vstříc všem požadavkům našich zákazníků.Zajistíme kompletní dodávky fasád na rodinné domy, včetně polystyrenu s montáží i povrchovou úpravou fasády.
Vhodným zateplením můžete výrazně snížit vaše účty za topení. Zateplete fasádu vašeho domu, snižte výdaje na vytápění až o 60 procent a užívejte si výrazně lepší tepelnou pohodu nejen v zimě, ale i v horkých letních měsících.