Okenní a dveřní sítě proti hmyzu

Síť do oken a dveří je nejspolehlivější ochrana nežádoucím komárům, mouchám či jinému drobnému hmyzu. Poskytuje dokonalou prodyšnost při zachování maximální prostupnosti světla do interiéru. Díky kombinaci vysoce odolných materiálů jako hliník či sklolaminátová síťovina je u těchto okenních sítí zaručena jejich dlouhodobá životnost bez nutné údržby. Sítě proti hmyzu mohou dokonale splynout s rámem Vašeho okna díky bohaté nabídce barevného provedení (základní, imitace dřeva, fólie RENOLIT).

Pevné sítě proti hmyzu

Snadná instalace, nízká cena, dlouhodobá životnost.

Tyto sítě proti hmyzu jsou nejrozšířenějším typem sítí na českém trhu. Pevná síť je tvořena hliníkovým rámem s límcem, který se pomocí otočných klipů připevní k oknu. Tento typ sítě je vhodný pro většinu typů oken. Výhodou je snadná montáž, bez nutnosti vrtání do oken, louhodobá životnost a nízká pořizovací cena. Hliníkový rám je možné lakovat do široké škály barev, samozřejmostí je rám v imitaci dřeva.

Pevna sit

Dveřní sítě proti hmyzu

Síť do dveří zabrání vniknutí hmyzu do frekventovaných prostor.

Dveřní sítě proti hmyzu (též zvané pantové sítě) Vás ochrání před nezvaným hmyzem všeho druhu. Síť do dveří je praktickou a v letních měsících téměř nezbytnou ochranou proti hmyzu v místnostech s frekventovaným vstupem na terasu či balkón. Šíť je určena jak do balkónových dveří, tak do oken větších rozměrů, kde je dostatečný prostor pro otevření sítě.  Předností této pantové sítě je princip samozavírání. Samozřejmostí je možnost dodání v mnoha barevných provedení včetně imitace dřeva.

Pevna sit

Rolovací sítě proti hmyzu

Snadné ovládání sítě a maximální funkčnost.

Rolovací sítě proti hmyzu je možno využít v kombinaci s venkovními roletami, kdy je síť přímo integrována do rolovacího roletového boxu. Samozřejmostí je však také využití samostatné, kdy síť tvoří vlastní prvek na okně, bez nutnosti kombinace s roletou.

Rolovací sítě se pohybují ve vodících lištách opatřených pomocnými kartáčky pro dokonalé utěsnění a navíjí se na hřídel uloženou v hliníkovém boxu. Systém tohoto provedení umožňuje vertikální i horizontální rolování sítě a je vhodný jak pro okna, tak i dveře jakéhokoli typu. Stahování a vytahování sítě je zjednodušeno pomocí speciální pružinové hřídele, která může být na přání zákazníka opatřena brzdou pro ještě plynulejší chod síťoviny ve vodících lištách.

Pevna sit