Nabídka stavebních činností

Potřebujete stavební firmu? Obraťte se na nás. Máme více než 18 let zkušeností v oboru. Postavíme vám dům, zrekonstruujeme byt, koupelnu, zvládneme sádrokartony, fasády a mnoho dalšího.

Nabídka našich službeb

FINSKÁ SAUNA

O SAUNĚ

Sauna je původní finské slovo označující malé stavení nebo místnost, která se po vytopení elektrickými kamny používá jako ohřívárna při saunování. Kamna fungují na bázi tělesa s přímým vytápěním a někdy navíc vybavena zvlhčovačem vzduchu. Součástí saunových kamen jsou kameny, které se polévají vodou a tím se zvyšuje vlhkost v sauně. Nechybí dřevěná lehátka zabudovaná v různých výškách, rohože ,teploměr s vlhkoměrem a saunová světla s krytem a někdy další doplňky. Vnitřek sauny je velmi dobře izolovaný od okolí a vykládaný dřevem s možností kombinace přírodního kamene.

O SAUNOVÁNÍ

Finské sauny jsou po staletí prověřenou formou relaxace. Saunováním pomůžete odstranit stres každodenního života, psychické vypětí nebo nespavost. Po těžkém dni v práci jsou sauny perfektním prostředkem k relaxaci, kromě toho posilují obranyschopnost organismu nebo dokonce  fyzickou kondici. Pobyt v sauně má vliv především na zvyšování odolnosti organismu. Intenzivní pocení pomáhá orgánům zbavovat se škodlivých látek. Na zdraví člověka mají tedy sauny bezesporu blahodárné účinky.

GARÁŽE A OTEVŘENÉ STÁNÍ VOZU

Orientační ceny materiálu a realizace typu garáže, jsou vypočteny na základě známých jednotkových cen. U standartního provedení se počítá s částkou cca 3000 Kč/m3 ( bez DPH) za jeden klasický metr obestavěného prostoru. Ceny jsou zprůměrovány na celou Českou republiku. Skutečné ceny realizací se tudíž v různých regionech mohou měnit jak směrem dolů, ale tak i směrem na horu.

ORIENTAČNÍ CENA STAVBY "NA KLÍČ" OBSAHUJE
zemní práce skrývka ornice,hloubení rýh
základy základové pasy nebo patky a deska z betonu
izolace proti zemní vlhkosti izolace proti zemní vlhkosti
svislé konstrukce KB-bloky , bloky POROTHERM
konstrukce střechy krov dřevěný nebo keramický strop POROTHERM
střešní krytina pálená krytina TONDACH ,betonová taška BRAMAC nebo plechová krytina
klempířské konstrukce z pozinkového plechu
úpravy povrchu omítka,keramický sokl,úprava betonové mazaniny
okna plastová,izolační dvojsklo
podhledové konstrukce sádrokartony,dřevěné palubky
vchodové dveře u garáže plastové
garážová vrata sekční OLYMPS DOOR
dlažby,vnější obklady dlažba BEST,keramické dlaždice a obkladačky
malby bílá barva

Poznámka k realizační ceně garáží a stání vozu Do skutečné ceny za vlastní garáž a stání vozu je nutné zakalkulovat elektroinstalaci, konkrétní materiály, výrobky a technická řešení použita na stavbě garáže a stání vozu. Orientační cena stavby obsahuje pouze stavební část a u některých garáží je třeba počítat i s náklady na vnitřní vybavení.
Přesnou cenovou kalkulaci vám rádi připravíme na požádání.

GRILOVACÍ KOUTY

Orientační cena stavby grilovacích koutů-altánů cca 1290 – 3290Kč/m3( bez DPH)za jeden klasický metr obestavěného prostoru .Cena obsahuje pouze konstrukční část, u některých, zpravidla větších altánů – grilovacích koutů ,je třeba počítat i s náklady na vnitřní vybavení. Volba konkrétního typu vybavení je ponechána na investorovi. U těchto altánů je nutné připočíst i cenu přípojek inženýrských sítí. U všech typů jsou nutné terénní a sadové úpravy apod. Tyto náklady orientační cena neobsahuje.

ORIENTAČNÍ CENA STAVBY "NA KLÍČ" OBSAHUJE
zemní práce skrývka ornice,hloubení rýh
základy základové pasy nebo patky a deska z betonu
izolace proti zemní vlhkosti izolace proti zemní vlhkosti
svislé konstrukce KB-bloky ,dřevěné svislé konstrukce
konstrukce střechy krov dřevěný ,ochranný nátěr
střešní krytina pálená krytina TONDACH ,betonová taška BRAMAC nebo plechová krytina
klempířské konstrukce z pozinkového plechu
úpravy povrchu úprava betonové mazaniny,vyrovnávací potěr
nátěry nátěry truhlářských výrobků lazurovacím lakem,epoxidové nátěry podlah
podlahy betonová dlažba BEST

Přesnou cenovou kalkulaci vám rádi připravíme na požádání.